AVR910 USB покрокова інструкція по збірці

Один з головних питань, яке стоїть перед початківцями програмувати мікроконтролери, - це вибір хорошого программатора. В свій час я теж зіткнувся з цією проблемою, перерив купу матеріалу, і вибір припав на два простих програматора: програматор з п'яти проводков і резисторів і AVR910 usb ( можна придбати у нас ).
читать дальше >>

Програматор з 5 проводков

Цей програматор можна по праву назвати народним, так як практично кожен радіоаматор, починає освоювати мікроконтролери, починав саме з нього.
читать дальше >>

Програматор Громова

Найпростіший варіант програматора для AVR - це п'ять дротів, але якщо є хоч якісь навички пайки, краще зібрати програматор Громова. програматор громова
читать дальше >>

Керівництво по збірці програматора USBasp

Збірка USBasp.
Купив я тут собі днями ноутбук , і постало питання програмування мк, так як в ноутбуках вже і в помині немає ні com ні lpt портів, прийшлозь заюзать який небуть програматор з usb.
читать дальше >>

Управління мікрокліматом в інкубаторі на AVR

Справа була так: вирішив мій кум зайнятися розведенням с/г птиці, і прийшов за порадою до мене, що і як би все це організувати, автоматизувати весь процес. Так як кум у мене відмінний будівельник і не дуже розбирається в цифровій електроніці і програмуванні, я взявся зробити йому для інкубатора електроніку, яка б стежила за температурою в робочому середовищі, перевертала яйця кілька разів на день, охолоджувала робочу область інкубатора і рахувала час з початку роботи.
читать дальше >>

Контролер вітрогенератора

Після виготовлення вітряка , постало питання про контроллер заряду акб.Задача:
  • Контролер повинен виводити значення струму і напруги на lcd дисплей
  • Показувати потужність, яку виробляє Вітрогенератор в конкретний момент часу, рахувати кількість вироблених кіловат/годин
  • Регулювати зарядку АКБ, не даючи напрузі піднятися більше, ніж 14.2 вольта і току - більше 1/10 ємності АКБ
  • Всю зайву енергію, яку виробляє вітряк, контролер скидає на баласт (ним може бути який-небудь тен вольт на 12, кіловат на 2-3) Важливо: Баласт потрібно підібрати так, щоб при зарядженої АКБ контролер міг завантажити вітряк, інакше той піде в рознос, і вам доведеться лопасті збирати по сусідах.

читать дальше >>

Вітрогенератор своїми руками, з мотор колеса

Одного разу захворів я ідеєю енергонезалежності і вирішив зробити вітряк. Довго вибирав мотор - генератор для вітряка. Було кілька варіантів:
читать дальше >>

Цифровий вольтметр на мікроконтролері

Сьогодні ми будемо робити цифровий вольтметр на мікроконтролері . Повторивши і усвідомивши матеріал у цій статті , ви дізнаєтеся , як за допомогою мікроконтролера можна виміряти напругу і вивести її на lcd дисплей.
читать дальше >>


Цифровий амперметр на мікроконтролері

У попередній статті цифровий вольтметр на мікроконтролері ми навчилися вимірювати напругу за допомогою АЦП, і у вас , напевно, ще тоді виникло питання : а як же виміряти струм ? Про це ми і поговоримо в цьому пості . З напругою все просто: пропустив через дільник напруги (якщо потрібно ) і подав на АЦП , а як же на рахунок струму? Для вимірювання струму можна піти двома шляхами:
читать дальше >>

Цифровий Ватметр

Купив я тут днями велосипедне мотор- колесо. Давно мріяв, і ось воно, у всій красі! мотор колесо 500 w
читать дальше >>
<< 1   >>