Підключення енкодера до мікроконтролера


читать дальше >>

Як швидко почати програмувати AVR на Eclipse в Linux (Ubuntu)

Основою стала ось ця стаття . В якій все пояснюється більш детально, але не вказані помилки і способи їх вирішення, з якими ви ризикуєте зіткнутися. Тому в цій статті, у вигляді покрокової інструкції, розберемо як все зробити (як я зробив у себе). А з тією можете ознайомитися для більш ясного і повного розуміння. Поїхали!
читать дальше >>


Цифрова паяльна станція своїми руками

Коли я ступив на шлях радіоаматора, паяв чимось схожим на паяльник , і ні про яке регулювання температури навіть і не мріяв. Але минав час , все змінювалося , вищі сили зглянулися над моїми муками і послали мені в подарунок паяльну станцію від виробника lukey модель 702 .  паяльна станція lukey
читать дальше >>

AVRISP-MKII своїми руками

программатор avrisp mkII Після повторення avrisp mk2 , я був приємно здивований його швидкістю роботи. На частоті isp 4 mhz операція запису 32 кілобайт (разом з очищенням ) триває десь 4 секунди.
читать дальше >>

Металошукач шанс (Chance) своїми руками

Після складання металошукача ClonePi-W , я викопав не одну сотню кг металобрухту. Незабаром мені захотілося знайти справжній скарб. Але зробити це без металошукача, який розрізняв би метал дуууже важко. З ClonePI W мені доводилося копати скрізь, де пищить, і це вимотувало. Після довгих пошуків в інтернеті я зупинився на мд Chance. металоіскатель Шанс (Chance)
читать дальше >>

Clone Pi-W Своїми Руками

металлоіскатель ClonePi W
читать дальше >>

Електронне реле часу на мікроконтролері

У попередніх уроках я розповідав , як до микроконтроллерa підключити семисегментний індикатор , кнопки і як управляти навантаженням постійного і змінного струму . Давайте все це матеріалізуємо в який-небудь корисний пристрій
читать дальше >>

Збірка програматора AVR Doper

Натрапив я тут днями на дуже цікаву інформацію. Суть полягає в тому , що зібраний мною програматор USBasp можна без особливих зусиль перетворити на AVR Doper , який повністю сумісний з програматором Atmel's STK500 .
читать дальше >>

Підключення Датчика Холла до мікроконтролера

Датчик Холла - це датчик магнітного поля. Принцип його дії полягає в ефекті Холла: еффект холла Якщо в магнітне поле помістити пластину і пропускати через неї струм, то електрони в пластині будуть відхиляться ( силою Лоуренса ) перпендикулярно напрямку струму. З цього випливає, що з одного краю пластини електронів буде більше, ніж з іншого .
читать дальше >>

Цифровий Ватметр

Купив я тут днями велосипедне мотор- колесо. Давно мріяв, і ось воно, у всій красі! мотор колесо 500 w
читать дальше >>