Транзистори

Транзистор-напівпровідниковий радіоелектронний компонент, що дозволяє вхідним сигналом керувати струмом в електричному ланцюзі.
читать дальше >>

Розрахунок резистора для світлодіода

Расчет резистора для светодіода

Розрахунок резистора для світлодіода - дуже важливий момент перед підключенням світлодіода до джерела живлення. Адже від цього залежить те, як працюватиме світлодіод.
читать дальше >>


Електричний струм

Електричний струм I - це енергія спрямованого руху заряджених частинок - електронів, які рухаються по провідниках електричного кола, що має свій опір R.
читать дальше >>


Електричний ланцюг

Отже, ми вже знаємо що таке електричний струм. Але навіть самий сильний і самий високий електричний струм нічого не вартий без електричного ланцюга. Для того, щоб електричний струм почав свій рух, необхідно скласти замкнутий електричний ланцюг.

Що ж таке електричний ланцюг? Це сукупність з'єднаних провідниками елементів, призначених для протікання електричного струму. Електричний ланцюг служить для передачі, розподілу та перетворення електричної эергии.

Елементами електричного кола є джерело струму, навантаження і провідники. Найпростіший електричний ланцюг показано на малюнку 1.
читать дальше >>


Операційний підсилювач

Операційний підсилювач (ОП) - це така штука , за допомогою якої можна по- різному змінювати аналоговий сигнал ( посилювати , послаблювати , інвертувати і т.д.). На принциповій схемі він позначається наступним чином схематіческое позначення операційного усілітеля
читать дальше >>