Опубликовано 2013-06-29 17:39:55 автором Andry

Clone Pi-W Своїми Руками


металлоіскатель ClonePi W Схема металошукача  схема ClonePi W Для складання Clone Pi W нам знадобляться такі деталі:

Друкована плата: печатная плата ClonePi-W Друкована плата в форматі lay , електронна схема і прошивка знаходяться в архіві clone Pi W.zip Після того , як ми спаяли схему металошукача , нам потрібно " вдихнути в неї душу " - прошити мікроконтролер. Для того , щоб справиться з цим завданням , нам знадобиться програматор . Схема найпростішого програматора з п'яти проводков або більш складного , але працює через USB AVR910 usb . Якщо ви жодного разу не прошивали мікроконтролер , вам потрібно ознайомитися з матеріалами в цій статті .
під ClonePI -W є кілька версій прошивок :

  • Прошивка версії 1.2.5 - металошукач менш чутливий до впливу грунту , режим пошуку - динамічний
  • Прошивка версії 1.2.4 - режим пошуку динамічний / статичний , в іншому те ж , що і в 1.2.5

Конфігураційні fuse - біти потрібно виставити наступним чином  прошивка fuse біт металодетектора Clone Pi W .

Виготовити котушки :
катушка металлоіскателя Робиться це дуже просто. Беремо яку - небудь каструлю діаметром від 20см і більше і мотаємо навалом 25-27 витків емаль-проводом (діаметр 0,6-0,8 мм). Опір котушки має бути в діапазоні 1-2 ом . Чим більше буде діаметр котушки , тим вище чутливість МД . Для пошуку дрібних предметів найкраще мотати котушку діаметром 28см . В принципі цей МД не вередливий до котушок , я перепробував багато видів котушок , мотав і кошикові , але особливої різниці по чутливості при однаковому діаметрі не помітив. Для пошуку великих предметів доцільно буде виготовити глибинну рамку , вона практично не чутлива до дрібних предметів , а глибина збільшиться до 3 метрів.

Виготовлення штанги
Штангу можна виготовити практично з будь-яких неметалічних матеріалів , наприклад мені сподобалася труба поліпропіленова НЕ штабована (або штабована скловолокном) ,  трубка для штанги металошукача вона паяється паяльником для поліпропіленових труб  штанга металошукача в розібраному стані штанга металлоискателя ClonePi W

Комментарии - (2)

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.