Опис роботи з датчиком температури DS18B20

У пристроях автоматики дуже часто потрібно контролювати якийсь параметр навколишнього середовища: температуру , вологість , освітленість , тиск і т.д.
читать дальше >>

Створення друкованої плати методом лазерної праски (ЛУТ)

Метод ЛУТ полягає в перенесення тонера на текстоліт шляхом його нагрівання. Для виготовлення друкованих плат цим методом нам знадобиться лазерний принтер (я користуюся Canon LBP6000),принтер для лут
читать дальше >>

Реверс, керування двигуном постійного струму, H міст

H-міст являє собою єлектронну схему, яка дозволяє зменити напрам руху потоку електронів через певну ділянку схеми. Ці схемы часто використовуються в робототехніці для запуска двигунів постійного току вперед та назад.
читать дальше >>

Управління навантаженням змінного струму

Одного разу мені знадобилося за допомогою мікроконтролера керувати лампами розжарювання (тоді я робив схему управління для інкубатора ). Перше, що спадає на думку , - це щось на зразок такого
читать дальше >>

Управління навантаженням постійного струму

У цій статті я буду описувати , як управляти навантаженням на постійному струмі за допомогою польового транзистора. Реле і збірки Дарлінгтона розглядатися не будуть , так як , на мій погляд , на сьогоднішній день вони не актуальні.
читать дальше >>

Підключення Датчика Холла до мікроконтролера

Датчик Холла - це датчик магнітного поля. Принцип його дії полягає в ефекті Холла: еффект холла Якщо в магнітне поле помістити пластину і пропускати через неї струм, то електрони в пластині будуть відхиляться ( силою Лоуренса ) перпендикулярно напрямку струму. З цього випливає, що з одного краю пластини електронів буде більше, ніж з іншого .
читать дальше >>

Як швидко почати програмувати AVR на Eclipse в Linux (Ubuntu)

Основою стала ось ця стаття . В якій все пояснюється більш детально, але не вказані помилки і способи їх вирішення, з якими ви ризикуєте зіткнутися. Тому в цій статті, у вигляді покрокової інструкції, розберемо як все зробити (як я зробив у себе). А з тією можете ознайомитися для більш ясного і повного розуміння. Поїхали!
читать дальше >>


Підключення енкодера до мікроконтролера


читать дальше >>
<< 2   >>