Опубликовано 2013-05-08 16:40:36 автором MRS

Збірка програматора AVR Doper


Натрапив я тут днями на дуже цікаву інформацію. Суть полягає в тому , що зібраний мною програматор USBasp можна без особливих зусиль перетворити на AVR Doper , який повністю сумісний з програматором Atmel's STK500 .

Але в чому перевага AVR Doper перед USBasp ? Справа в тому , що у нього є один великий плюс - STK500 сумісність , що дозволяє використовувати його сумісно практично з будь-яким софтом : AVR Studio , ImageCraft , CodeVision , AVRDude і багатьма ін Для реалізації нам буде потрібно зробити все , як написано в статті збірці програматора USBasp до пункту " Прошивка Керуючого МК програматора " . Ми будемо його прошивати трошки іншою прошивкою .

Для прошивки керуючого МК програматора можна використовувати, наприклад , програматор Громова , або 5 проводками , або щось в цьому роді.
Установка фюзов установка фюзов AVR-Doper Після прошивки система повинна визначати його як AVR- Doper Залишився останній штрих - встановити драйвера для AVR Doper .
Для установки драйверів підключаємо програматор до ПК. Система його визначає і запускає Майстра Установки Устаткування ( якщо система не запустила його автоматично , то заходимо в диспетчер пристроїв і робимо це вручну) сістема визначає avr-doper вибираємо все як показано на скріншоті і клацаємо "далі" . Далі нам потрібно вибрати шлях до драйверам і клацнути "далі" . Після установки система повідомить нам про це, і в диспетчері пристроїв з'явиться новий встановлений пристрій Все, тепер можна випробувати наш програматор . Всі необхідні драйвера є і на сайті

Комментарии - (0)

Добавить комментарий

Для отправки комментария вы должны авторизоваться.