Опубликовано 2013-07-15 16:54:11 автором Andry

Металошукач шанс (Chance) своїми руками


металоіскатель Шанс (Chance) Після складання металошукача ClonePi -W , я викопав не одну сотню кг металобрухту. Незабаром мені захотілося знайти справжній скарб. Але зробити це без металошукача який розрізняв би метал дуууже важко. Зі ClonePI W мені доводилося копати скрізь, де пищить , і це вимотувало . Після довгих пошуків в інтернеті я зупинився на мд Chance . Так як він був виготовлений тим же автором що і Клон і є свого роду продовженням серії приладів Клон , сайт автора Шансу . У металошукачі присутня селекція по металах ( тобто він може розрізняти чорний і кольоровий метал ) , також прилад має функцію дискримінації.
Схема приладу :
 схема мд шанс Схема кнопок управління: схема пульта мд шанс Для того щоб зібрати це диво техніки, нам знадобляться такі деталі:
 • Мікросхеми Друкована плата в Sptint Layout друкована плата мд шанс Беремо детальки і упаюємо, як показано на друкованій платі , в нас виходить готова плата металошукач шанс плата металошукач шанс металошукач шанс своїми руками Виготовлення датчика:
  До датчику не пред'являється особливих вимог. Індуктивність в районі 300-400 мікрогенрі, опір 1,3 - 2 ом . Я використовував кільце діаметром 25см 27 витків проводом 0,67-0,8 мм , також виготовляв датчик як на сайті автора датчик до мд шанс ( Chance ) датчик до мд шанс ( Chance ) котушка до мд шанс ( Chance ) котушка до металошукача Шанс ( Chance ) Прилад на обох працював нормально .
  Прошивка мк Chance :
  Для прошивки мікроконтролера можна скористатися простим програматором з com інтерфейсом з п'яти проводков або якщо нема com порту, зібрати Usb програматор AVR910 usb .
  Фюз біти мікроконтролера повинні бути прошиті таким чином: прошивка fuse мд шанс Все необхідне для зборки приладу знаходиться в архіві chance.zip .

  Комментарии - (5)

  • johnd говорит:
   можливо в вас є більш розгорнута схема приладу? абож хоча б зєднана,а не просто позначена?
  • Radiolis говорит:
   На схеме присутствует кварц 11,0592 MHz, а Вы предлагаете купить на 12 МГц, влияет ли это на схему, нужна ли перенастройка на кварц?
  • Александр говорит:
   во сколько обошлось построения прибора? себестоимость.
  • Борис говорит:
   Прошивку в Atmega8 влил через продукт (USBISP AVR USB ISP USB ASP ATMEGA8) c avrdude, а вот fuse выставил как на картинке запрограммировал а чтение Error ошибка! Почему так? Собирать USBasp своими руками, или без команды для прошивки флеш из avrdude:не получится?

  Добавить комментарий

  Для отправки комментария вы должны авторизоваться.